Tek Yetkili Temsilci

Garanti Altına Alın

Telefon: 0216 455 9625

Ataşehir Nida Kule Kuzey

Teklif Alın

Bize ulaşın, teklif verelim.

Yöneticimizden Mesaj

BRC Soğutma Sistemleri olarak, 2011 yılında uzun soluklu oluşturduğumuz stratejik yol haritamız doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Müşteri ve ürün portföyümüzü dinamik bir anlayışla yönetirken soğutma sektöründeki yenilikleri bünyemize katıyoruz.

Değerli müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çok kıymetli çalışanlarımız;

Dünyada meydana gelen beklenmedik sorunlarla birlikte hepimiz zorlu bir süreç geçiriyoruz. Bu süreç zorlukların yanında bizlere hedeflerimiz doğrultusunda hız kesmeden çalışmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlattı. BRC ailesi olarak dünyamızda meydana gelen sorunlara karşı her zaman duyarlı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Daha mavi yeşil bir dünya için enerji verimliliğin önemi karşısındaki sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Soğutma sistemlerinin enerji verimliliği konusunda mihenk taşı olduğu aşikardır. Bu bilinç bizlerin işlerini yaparken dünyaya sağladığımız katkı ile bizleri daima dinamik ve heyecanlı tutuyor. 

Global sürdürülebilir kalkınma hedeflerine uygun çalışma stratejimiz ile geleceğin beklentilerini günümüzde karşılayarak çalışmaktayız. İşlerimizi teknolojik gelişmelere açık bir şekilde yürütürken geçmiş senelerde birçok başarılı işe imza attık. Daha birçok başarıya çalışma ve üretmeye olan tutkumuz sayesinde ulaşacağız. Ülkemize projelerimiz ile değer kazandırmaya, daha büyük hedeflerle gelecek senelere hazır olmaya devam edeceğiz.

Bu zamana kadar ortaya koyduğumuz başarılı sonuçlara katkılarından dolayı tüm çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize teşekkür ediyorum.

Said BENK
BRC Soğutma Sistemleri
Kurucu / Ülke Müdürü

 

Hakkımızda
BRC Soğutma Sistemleri